Sledovaní na každém kroku

7. května 2014 v 15:09 | Augi |  About me
Určitě to znáte, jdete do obchodu a vpovzdálí na vás kouká prodavačka. Uděláte krok, ona také udělá krok. Přejdete do uličky k jinému regálu a ona se přesune také a nenápadně na vás kouká a přitom přerovnáná šampóny. Chcete se ji zbavit a docela vás štve, že nemáte trochu soukromi při vybírání určitých věcí na své soukromé chvilky.
Dnes mě tak napadlo, že bych mohl něco vzít do kapsy. Normálně před prodavačkou bych si to tam stčil, protože ztoho jejího slídění mám někdy pocit že jsem opravdu zloděj a při sebemenší zvláštní situaci na mě zavolá ochranku ne-li policii. Když bych něco vzal a přecházel a přitom si strčil do kapsy třeba voňavku, tak aby to viděla ta prodavačka, uložil bych ji opět do jiného regálu a poté rychlým tempem se vydal k východu. Zajímalo by mě jak by se tvářila až by mě chtělachytit a začala mě prohledávat a já bych ji řekl že jsem to dal jinam.
Už mě štvou takoví otravní lidi, kteří mě sledují při každém kroku, ne-li hned za zády. Chápu, žese občas objevují zloději ale takhle mohou ztrácet zákazníky, kteří by si časem mohli připadat jako zloději, pokud by takhle sledovali v každém obchodě, svým ostřížím zrakem...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama