Pneumatika s vražednými sklony

22. dubna 2014 v 19:04 | Augi |  Filmový svět
The Rubber jak se v originále jmenuje tento film, je o úplně o ničem. bude se líbit určitě těm, kteří mají rádi zelené rostlinky a během tohoto filmu jí budou silně ovlivněni.

Podle obrázku poznáte co bude hlavním tématem, neboli hlavní věcí v tomto filmu. Ano, pneumatiku, která se probudí uprostřed pouště a po nějaké chvili se naučí kutálet a nepadat. Jak zjistíme, tak na začátku filmu nám šerif poví že tento film nemá žádný dův, proč se tak všechno děje.

Pneumatika si to vesele kutálí stále vpřed po silnici a cestou potká králíčka, kterého nějakou silou zabije, po něm příjde na řadu pták a delší době se stane obětí člověk. A aby to bylo zajímavější, tak se pneumatika zamiluje do dívky, která projede v autě kolem ní a tak ji pronásleduje. Cestou opět zabije pár lidí a policie se ji snaží zničit. Ještě na začátku filmu jsou vidět diváci kteří sledují dalekohledem pneumatiku. je to tak nějak vysvětleno, že koukají na film, ale jsou jeho součástí. Mezi nimi je chlápek který je otráví jídlem a poté se sám zabije. Přežije jen jeden chlap na vozíčku, který ale na konci také zemře.

Konec filmu není koncem, není ani koncem zničení pneumatiky, jelikož pneumatika je hodně chytrá a dokáže se reinkarnovat do růžové trojkolky :D Projíždí silnicí a za ní si to vesele šinou další pneumatiky. Tímto končí film, který má být mysteriozní hororovou komedii... Ha ha :D 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama