Mysl mimo nás

21. dubna 2014 v 19:38 | Augi |  ZajímavostiNaše myšlenky skryté v naších nejtemnějších koutech, se pohybují rychlým tempem po svých cestičkách. Známe je jen my, známe svá tajemství a jen málokomu je prozradíme. Kdysi dávno tomu nebylo jinak, naše mysl byla čistá a nevinná, ale s postupem času kdy se do našich životů dostávají všelijaké možné technologické hračky, tak se toho hodně změnilo. Jsme ovládání světem tvořeným čísly a vlastní myslí. Myslí, která se vkládá do naší čisté a nevinné mysli.


Do rukou se nám dostává telefon, který je mnohdy chytřejší než naši občané v okolí. Tyto chytré telefon jsou tak chytré, že nás pronásledují i ve snech a touží po tom, abychom se jich dotýkali, abychom s ním mluvili a měli jej stále u sebe. Chce se nás zmocnit a nikdy nepustit. Lidé jsou pak lehce zmatení a místo toho aby si povídali mezi sebou, raději v rukou drží svůj chytrý telefon a vzhlížejí na něj s úctou. Takto jsou viděni na různých místech ve skupinkách. Přátelé co se znají dlouhá léta, stojí a v rukou drží telefon s velkým displejem. Svým prstem se po něm pohybují a telefon je spokojen tím, že ovládá svou obět´. Tito jedinci často navštěvují svého modrého nepřítele, který je spolčen s chytrým telefonem. Takto ovlivnují život své oběti, která nic netušíc dopřává uspokojení malé hranaté věci s vlastní myslí.At už je člověk malý nebo velký, mladý či dospělý a zdá se že je i rozumný, tak je tomu někdy naopak. Protože jaký chytrý člověk by stál v hloučku svých nejbližších a přitom se díval do světa který mu nabízí jeho chytrý telefon, když okolo něj je tolik krásných věcí. Místo toho aby stále mačkal, tukal a namáhal své prsty, unavoval své oči, měl by si užívat svého života a neztrácet čas svůj život mimo realitu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niqui Niqui | Web | 12. května 2014 v 1:37 | Reagovat

Přímo nesnáším ten pohled na skupinku lidí, co sedí u stolu a každý čumí do toho svého aparátu místo toho aby si povídali a bavili se. To je tak.. strašně nepopsatelně odporný a neslušný. Je mi zle a smutno z týhle doby. Takhle by to nemělo být :/
Zakázala bych smartfouny! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama