Březen 2014

Edguy a jejich Sabre & Torch

18. března 2014 v 23:37 | Augi |  Hudební mix
Tobias Sammet se svou skupinou Edguy už brzy vypustí svou novou desku s názvem Space of Police - Defenders Of The Crown a jako ochutnávku nám představili píseň Sabre & Torch, která se velmi zdařila a pokud bude i zbytek alba takový tak to bude velmi výborné album. Jak sám Tobias říká, bude to jejich nejlepší album v jejich kariéře.


t.A.T.u opět spolu?

18. března 2014 v 23:31 | Augi |  t.A.T.u.
Ano, je to tak. Objevilo se mnoho zpráv, ať už neoficiálních nebo oficiálních, pravdivých i nepravdivých, radostných, bohužel i špatných. Tou nejlepší zprávou je. že po někola odloučených měsících se opět daly dohromady holky ze skupiny t.A.T.u. a ano, nahrály novou píseň Love in every moment. Snad bude i moc a moc očekáváné nové album. Také se objevily informace o koncertech na různých místech. Julia se objevila v živém vysílání na slovenské televizi JOJ, bohužel bez Leny, protože důvod neznám a nebudu sem psát "bulvární žblebty". Také se psalo že přijedou do Česka a to do Ostravy. Společné turné se slovenskou skupinou Mňamga a Žďorp. Hmm hmm...nejkrásnější zpráva za několik let, bohužel mýlná a nakonec zde nepřijedou. Trochu zklamání ale říká se že naděje umírá jako poslední. Takže doufat... :-)


Linkin Park s novinkou

18. března 2014 v 23:21 | Augi |  Linkin Park
Jelikož jsem zde už hodně dlouho už nic nedal a stále se chystám zde něco přidat, tak jsem se už přinutil v tento pozdní čas sem něco přidat. A copak to bude? Bude to ta nejnovější věc od Linkin Park. Už brzy výjde jejich nové CD s neznámým názvem alba. Nedávno vypustili do světa novinku Guilty All The Shame na které společně spolupracoval raper Rakim. Tento nový song je o hodně jiný a tvrdší než předešlé písně z dvou posledních alb. Až na Victimized, ale pokud bude zbytek alba takový jako tato novinka tak se máme na co těšit. Guilty All The Shame zní jako demo nahrávka, taková syrová, nedotažená s dlouhým úvodem ale skvělá.