Prosinec 2013

Běh času

21. prosince 2013 v 20:01 | Augi |  About me
Vím že jsem zde dlouho nic nedal, ale napravím se. Možná :-) Nemám čas ale někdy jej i mám ale ten využívám jinak. Pokud nejsem doma a to nejsem docela často, i když teď před Vánoci jsem doma ale už brzy nebudu, ale budu u své milé princezny :-) V poslední době se u mě nic nezměnilo, jen se rychlým tempem ženou na ma mě zkoušky, na které se zatím neučím ale budu. Musím :-) Také jsem našel mnoho krásných a nových hudebních novinek. Také díky mé přítelkyni, která mě přivedla na nádhernou hudbu a to na instrumentální, převážně skupiny hrající na cello. Ne, že bych ji dříve neposlouchal ale teď ji poslouchám mnohem více.

Takže nedávno vyšel klip Within Temptation, které brzy výjde nová deska na které bude docela zvláštní věc a to že na ní bude hostovat raper XZbit, což jsem docela zvědavý jak to dopadne :-) Klip s \názvem Paradise si \sharon zapěla společně s Tarjou a klip je výborný, další klip Dangerous po boku s Howardem Jonesem už tak výborný klip není. Ale písnička je skvělá. Můžete se podívat zde Paradise a zde Dangerous.

Jinak zpěvačka Lena se vdala, tím ji blahopřeju a společně s Julii opět vystupují na různých koncertech, takže je docela možné se dají znovu dohromady a vydají nové CD.

Nečekanou zprávou se ozval Chester Bennington z Linkin Park, který se orzhodl stát členek skupiny Stone Temple Pilots, kdy už také vydali EP.

Chtěl bych ještě připomenou pár Cello skupin Break Of Reality ZDE , Melo-M ZDE , Cello Fury ZDE a také Symphomania ZDE.

Ukončil bych to tím, že jsem našel i mnoho jiných metalových skupin, například Mago De Oz, od které jsem si musel táhnout celou její diskografii, poté co jsem uslyšel jednu písničku a tímto vám zde dávám jejich nejnovější CD na poslech :D