Listopad 2012

Within Temptation - Skyfall (Adele)

30. listopadu 2012 v 14:10 | Augi


Dnes ráno na rádiu Q-Music, nám Sharon předtavila již 12 cover od Adele :-) Zbývají ještě 3 další


Jeff the Killer - pohádka na dobrou noc

29. listopadu 2012 v 22:29 | Augi
Upozorńuji předem, že tenhle příběh není pro slabé povahy a pro ty, kteří se chtějí dnes nebo jindy po přečtení vyspat :D
Mám rád strašidelné příběhy, ale tenhle je už moc.

Příběh zde :-)

Sharon a píseň pana Králíka

29. listopadu 2012 v 22:17 | Augi |  Within Temptation
Rádio Q-Music odstartovalo kampaň vzw Kindergeluk. Tato kampaň má za cíl vydělat peníze pro dětskou charitu. Holčička, která zemřela 2 měsíce po narození vlastnila plyšáka jménem Meneer Konijn (Pan Králík), který cestoval po celém světě a s každým kilometrem získával peníze. Sharon se zapojíla do této kampaně a nazpívá tak refrén písně Het Meneer Konijnlied, který by měl být zítra ráno hotov a bude uveřejněn i s novým coverem. A jak se zdá nový cover by se měl jmenovat Skyfall :-)

Sharon Den Adel a Chris Broderick

29. listopadu 2012 v 22:06 | Augi |  Within Temptation
Maďarská skupina Leander Rising si pozvala ke spolupráci Sharon z WT a kytaristu Chrise z Megadeth a spolu tak nahráli píseň Between Two Worlds And I, která je na jejich nedávno vydaném albu.
Líbí? Nelíbí? :-) Mě se líbí


Within Temptation - Little Lion Man

25. listopadu 2012 v 10:36 | Augi |  Within Temptation
Tento týden v pátek nám představila už 11 cover s názvem Little Lion Man od folk rockové skupiny Mumford and Sons.
Líbí se mi víc než ten předešlý. :-)
A co vám? :)

Within Temptation - Don't You Worry Child

25. listopadu 2012 v 10:33 | Augi |  Within Temptation
Minulý pátek WT zveřejnil na rádiu Q-music již 10 cover Don't You Worry Child od skupiny Swedish House Mafia. Pro mě docela průměrná písnička.
Náramek t.A.T.u.

22. listopadu 2012 v 21:36 | Augi |  t.A.T.u.
Chtěl bych se pochlubit.
Dnes mi přišly dva náramky od kamarádky vlastnoručně upletené :-)


Vystoupení Leny a Julie

22. listopadu 2012 v 12:47 | Augi |  t.A.T.u.
Objevila se zpráva, že 11 prosince spolu vystoupí Lena a Julie v soutěži The Voice v Rumunsku. Zazpívají dvě písně a to All The Things She Said a All About Us. Kdo ví, jak to vše dopadne. Možná se dozvíme něco zajímavého.


Nový přírustek (SB)

20. listopadu 2012 v 21:32 | Augi |  SBečka
Po dlouhé době po mne někdo zatoužil a vybral si mne mezi "Spřátelené blogy" :-) jsem rád že se někomu líbí můj blog a chce mě mít na svém blogu :-)
Tím děkuji Veru za špřáteení. Určitě koukněte i na její blog, má tam plno zajímavých věcí :-)

Sraz fanoušků skupiny t.A.T,u,

16. listopadu 2012 v 13:25 | Augi |  t.A.T.u.
Už dlouhou dobu přemýšlím zorganizovat sraz fanoušků skupiny t.A.T.u.. Problém je v tom, že nevím jakým způsobem je najít a poté vše domluvit. Je škoda, že se na tuto skvělou skupinu zapomnělo. A proto bych se rád pokusil tímto srazem přivést zapomnětlivé fanoušky zpět a přilákat nové a vnést je do podvědomí veřejnosti.

Zkouším psát zde, že by se mohlo nějakou náhodou stát, že někdo klikne na můj článek a přečte si jej. Možná to někomu poví a ten to zas poví někomu jinému. :-)

Proto jsem založil událost na Facebooku. Zde je odkaz Sraz
Tento sraz by se konal v Praze. Datum není stanoveno.

t.A.Tu. - A Simple Motion (Prostie Dvizhenyia

8. listopadu 2012 v 20:27 | Augi |  t.A.T.u.
Anglická verze k písní Prostie Dvizhenyia je tu. Docela mě zklamalo že je kratší než ruská verze a taky je trochu jiná změněná hudba. Těšil jsem se a jsem tak trochu zklamán. Ale možná to není oficiální a v pondělí při vydání výročního alba bude překvapení :)


Within Temptation - Apologize

8. listopadu 2012 v 20:08 | Augi |  Within Temptation
Další, jíž v pořadí 8 cover Apologize byl dnes představen na belgickém rádiu. Ještě předtím, je interview se Sharon :-)


Je mi smutno z tohoto státu

8. listopadu 2012 v 18:50 | Augi |  About me

Jste rádi že žijete v České republice? Máte přehled o dění a budoucnost tohoto státu a zajímáte se jaký život budete mít za pár let?

Kdybych mohl a měl dost financí, tak už jedu pryč z této zkorumpované země ve které je politikům jedno jak se žije obyčejným lidem. Hlavně že oni kradou o stošest. Zakládají stále nové a zbytečné úřady. Bojují proti korupci. Ale sami berou úplatky. Kradou veřejně. Posílají nepohodlné lidi do vězení - viz David Rath a jeho víno v hodnotě 7 milionů. Ten který kritizoval jiné politiky a vývoj této země. Někomu se znelíbil a zařídil jeho odsun do vězení.

Politik co zpronevěřil 80. milionů a dostal pokutu 2 miliony Kč. Tohle je výsměch všem občanům. Obyčejný člověk co kvuli dluhům vyloupí banku o pár tisíc dostane pár let ve vězení.
Exekutoři mají volné ruce a nikdo je nehlídá, takže mohou jít na kohokoliv i když bude mít dluh jen 100,-.
Veřejné zakázky, které jsou předražené a část peněz jde do kapes politikům.
Rebelující poslanci, kteří byli proti vyššímu DPH a cirkevním restitucím, se nakonec vzdali a někteří odstoupili a jelikož nebyl dostatek hlasů, tak do vlády nastoupil politik, který byl odsouzen na 6 let za korupci. Tohle už není možné. Jakýkoli politik v zahraničí, když se u něj objeví nějaká chyba nebo v něčem selhal, přijal úplatek tak hned odstoupí. Ale tady? tady stále sedí ve svém vyhřátem křeslě a směje se nám přes obrazovky televize.

Lidé jen kritizují vládu ale jsou líní něco udělat. Vzít spravedlnost do svých rukou a donutit vládu k demisi.
Chtělo by to změnit celý politický systém. Ale tohle je asi jen sci-fi. Neuskutečnitelný úkol.

Je mnoho věcí o nichž nevíme a možná se brzo ještě dovíme. Politici jsou jen loutky.

t.A.Tu. - A Simple Motion

7. listopadu 2012 v 18:43 | Augi |  t.A.T.u.
Dnes proběhla zpráva že 12. listopadu výjde anglická verze Prostie Dvizhenyia. Strašně se těším.
Také se psalo že výjde výroční album. Také se těším.
Co vy, kteří je máte rádi a ještě je posloucháte? Také se těšíte?... :-)Tarja vs. Anette a Floor

3. listopadu 2012 v 12:07 | Augi |  Ostatní
Skupina Nightwish byla založena v roce 1996 a nahrála mnoho skvělých alb. V čelé této skupiny stála Tarja Turunen. Její hlas byl ohromující a získala si mnoho fanoušků. Když byl rok 2005 Tarja byla vyhozena kvuli tomu, že stahovala všechnu pozornost na sebe. To se asi ostatním členům moc nelíbilo. Také to bylo kvuli jejímu manželovi a komerčním zájmům a tím se změnily Tarjiny postoje ke skupině. Tarja dostala dopis,kde ji bylo vše vysvětleno. Tarja opouští skupinu. Hlas který je proslavil po celém světě. Toť stručně o Tarje.

Dlouho se nevědělo kdo nahradí Tarju v této skupině. Členové poslouchali a hodnotili mnoho demonahrávek od různých zpěvaček. Kritéria byla taková, že zpěvačka musí být otevřena každému hudebnímu stylu. Až v roce 2007 se ojevila Anette Olzon.ze Švédska. Oficiální zveřejnění nové zpěvačky proběhlo tak, že den před vydáním prvního singlu z alba Dark Passion Play skupina oznámila jmého zpěvačky. A co na to fanoušci? Někteří byli zklamání z nového objevu, někteří byli nadšení. Pro některé tato skupina skončila. Například pro mě. Tato zpěvačka se totiž hodně odlišovala od Tarji. Její zpěv byl obyčejný a popový. V roce 2011 vydali album Imaginaerum. V roce 2012 vyšla zpráva že Anette opuští skupinu. Pro mnoho fanoušků skvělá zpráva, pro jiné zklamání.

Můj názor na Anette?...

Myslím, že tato zpěvačka nezvládala zpívat některé písničky. Navíc neuměla vůbec finštinu. Její zpěv zněl na živém vystoupení falešně. Vůbec neměla nastupovat na post zpěvačky, členové ji neměli přijímat. Byla to velká chyba.

Plno lidí na různých fórech se dohaduje jak je Anette skvělá, že je škoda že odešla. Že nemůže za to, že není jako Tarja. V tom je právě ta chyba. Je jiná. Má jiný hlas. Takový s kterým nedokáže zazpívat výšky u různých částí písní.
Zkusím dát přirovnání... Například kdyby Chris Martin z Coldplay přešel k Systém of a down. Myslím, že by to nebylo moc hezké. Nebo Chester z Linkin Park by přišel k Cradle of Filth.

Nakonec bych se rád zmínil o Floor Jansen z bývalé skupiny After Forever. Ta je teď součástí Nightwish a měla by vystupovat po celém turné Imaginaerum. Podle mě, je tato zpěvačka mnohem lepší než Anette. Mnohem lepší. Uvidíme jak to zvládne a kdo ví co se stane na konci turné.