Srpen 2012

Kniha nebo e-book?

8. srpna 2012 v 22:22 | Augi |  About me
V poslední době se mluví hodně o čtečkách knih. O tom že na internetu je mnoho knih zdarma. Nebo za malý poplatek. že by se měl zvýšit. Měl by být větší dozor na nelegální stahování. Také se mluví o tom že tyto e-booky jednou vytlačí klasické knížky, které máte na poličkách.

Jste pro e-booky nebo máte radši knížky? :)

Výhody E-book jsou ty, že vám nezaberou moc místa. Schováte si například 50 knížek o velikosti 2 Giga do čtečky a máte celý život co číst. Můžete je mazat, přidávat. Také tam můžete mít takovou knížku, která není v prodeji. není nikde dostupná. A pokud ji někdo má jako knížkuv poličce, určitě ji neprodá nebio nepůjčí. Tím pádem si ji můžete stáhnout z netu. No není to skvělé?....
Nevýhoda je podle mě ta, že někam pojedete a zapomenete si dobít baterku, zbývá vám půlka. Snažíte se číst co nejméně tak aby vám vyšla baterka cestou tam a zase zpátky. Zpět k baterce. Kde si ji už můžete v klidu dobít. Nebo se vám nějakým způsobem sekne. Spadne vám na zem a křupne displej. Někde ji ztratíte. někdo vám ji ukradne.

Není nad to si koupit knížku v knihkupectví, antikvariátu. Zapůjčit si ji v knihovně.
Máte krásný pohled na svou knihovnu doma. Kde cítíte vůni starých knih.
Když držíte knihu, obracíte stránky, vidíte fotku autora, obal knihy, informace o knize......:)

Budu se bránit e-knihám do té doby, dokud to půjde :)

Prázdniny

8. srpna 2012 v 22:00 | Augi |  About me
Půlka prázdnin za námi a já se nudím. Nudím se a nevím proč. Kdysi dávno, když jsem byl menší jsem stále běhal po venku a něco vymýslel s kamarády. A teď. Sedím doma, poslouchám písničky a vzpomínám na staré časy a na budoucnost. Občas zajdu na brigádu, někam ven do obchodu pro něco a s kamarády se už nestýkám. Co se tak změnilo?. Změnil jsem se já?Nebo se změnily kamarádi? Myslím že doba se rychle mění a vše jde stále rychleji a rychleji kupředu. Doma mě to nebaví. Chtěl bych někam odjet. Někam daleko a nemít žádné starosti.

Na začátku prádznin jsem si užil fesťák Masters Of Rock. Viděl plno mých oblíbených skupin, Dostal autogramy, vyfotil se a poznal nové lidi. Pak zase ten domov. Povinnosti a práce. Do toho ještě doučování z matiky. Maturita se nepovedla podle mých představ. Nesnáším matiku. Nerozumím ji. Doufám že udělám opravnou zkoušku a tím pádem budu na výsce. Jsem totiž podmíněčně přijat. Aspoň jedna šťastná chvíle.

Co dál v druhé půlce prázdnin?..V druhé polovině této druhé části dvou měsíčních prázdnin se chystám za mou kamarádou do jednoho nejmenovaného města, které leží na severozápadě Čech. Těším se. Těším se moc.

Stále bydlím s rodiči. V září možná nastane velká změna a odstěhuju se. I když v Karviné stojí má budoucí škola a budu muset dojíždět dál, bo teď je nádraží mnohem blíž než od potencialního budoucího bydlení, vadit mi to moc nebude. Chtěl bych bydlet sám. Postavit se na vlastní nohy a rozhodovat o svém životě bez žádných cizích rad. Néé že bych byl podporovaný, na vše si vydělávám a co chci to si koupím. tak jsem byl vychován. A nějaké ty rady se vždy hodí ale musím se osamostatnit.

Toť asi vše z mého minulého, přítomného a budoucího života. Netušil jsem, že toho tolik napíšu, ale když se rozepíšu stojí to za to :)

Julia Volkova feat Dima Bilan - Ljuba Suka

8. srpna 2012 v 21:42 | Augi |  t.A.T.u.
Nebylo to tak dávno co tato černovláska z bývalé skupiny Tatu, vydala svůj průměrný, dalo by se říct i podprůměrný videoklip I Didnt Do It a dnes nastal den, kdy jsem objevil další klip. Julia si zazpívala se známým ruským zpěvákem, který také vystoupil na celosvětové soutěži Eurovize. Je to Dima Bilan.
Tak koukněte a pokud se vám zalíbí, piště do komentářu své názory na tuto zpěvačku, klip nebo i něco jiného co by jste tu změnily :)


Julia Volkova - Didn't Wanna Do It

4. srpna 2012 v 16:04 | Augi |  t.A.T.u.
Po dlouhé době kdy se holky z ruské skupiny rozhodly jít vlastní cestou a stvořit svou sólovku, tak na svět vyplul oficiální klip černovlasé dračice. Julia Volkova natočila klip, který je pro ní charakteristický. Video na můj vkus nic moc, píseň průměrná. Zní jako od jakékoli známé a slavné zpěvačky. Přirovnal bych ji například k Lady Gaga, Britney Spears, Rihanna..až tak pro mě s tímto klipem Julia klesla....doufám, že až vypustí další video, bude na lepší úrovni..na takové úrovni jako Lena. Ale i tak si její CD stáhnu a později i koupím. Protože tyhle dvě holky byly mojí dětskou láskou, stále jsou a budou. V dětství mě zasáhly svým zpěvem, Zamiloval sem se do nich. Hlavně do Leny....rusovlasé krásce :)


a ruská verze - Davai Zakrutim Zemlyu