Červenec 2012

True Blood

29. července 2012 v 15:50 | Augi |  Ostatní
Zná někdo tento seriál?..Určitě jo..Myslím že na něj spíše kouká hodně holek.
Doporučila mi ho kámoška. Našel jsem si popis seriálu a vypadal jako každý seriál o nadpřirozenu.
Dělal jsem si srandu o tom že je to "holčičí seriál" poté co jsem byl poslán do .... určitě víte, tak jsem zkouknul pár dílů.
Moc mě to nebavilo.
Servírka, která pracuje v baru, čte myšlenky a jednoho dne..vlastně večera příjde neznámý chlap - upír. Servírku hned zaujme a začne si s ním povídat. Potom, co upíra napadne dvojice, kvuli krvi a náhodou se tam objeví servírka, která ho osvobodí, upír aby přežil vypije její krev. Tím se upír stane pro servírku ještě více přitažlivější....a tím se dostane do nebezpečí...zrovna koukám na 3 řadu, kde se objevi i vlkodlaci, lidi měnící se v cokoliv a jedna bohyně...a servírka, která se dozví, že není člověk...a jeden hodně zlý upír touží po její krvi.


Mysteries

28. července 2012 v 21:31 | Augi |  SBečka
Dlouho jsem zde nic nepřidal, nějak nemám nápady. Nebo bych měl, ale nějak nemám náladu sem něco přidávat.

Objevil jsem docela zajímavou stránku. Věříte v nadpřirozeno...bojíte se rádi..setkali jste se s něčím neobvyklým a neumíte si to vysvětlit...? :)

Přidal jsem si do oblíbených odkazů tento blog, který se zabývá těmito věcmi. Najdete ho na levé straně označený jako "Paranormal" tak pokud se najde někdo kdo by rád navštívil tuto stránku, tak neváhejte a klikněte a ponořte se do strašidelného světa :)