Kanibalismus

8. června 2012 v 0:33 | Augi
Napadl mě tento článek ani nevím proč. Asi proto že jsem o pár článcích četl ve zrpávách na netu. Vím, že je to trochu zvláštní téma na psaní článků ale nic zajímavějšího mě nenapadlo. Teda možná jo ale v mé hlavě se to ještě nesrovnalo do dokonalosti, abych to zde mohl sepsat :)

Kanibalismus. Co to vlastně je?
V minulosti nebo i v současnoti žiljí divoké kmeny na neprobádaných uzemích na planetě. Takové kmeny vůbec netuší, kolik zvláštních věcí je mimo jejich obydlí. Mají svůj svět. Žijí si spokojeně a myslím, že i nemají vůbec žádné starosti jako my. Tyto kmeny praktikují kanibalismus. Občas. Asi. Kdy pokud narazí na nepřátelský kmen, tak svého mrtvého nepřítelé sní, někdy i zaživa.

V moderním světě, v tom civilizovaném je kanibalismus trestný. Tento čin je tvrdě trestán. Proč?

Teď vám to bude připadat trochu zvrhlé. O tom co napíšu ale zapomeňte na všechny předsudky, na věci které znáte a názory o téhle věci. Takže zvířata loví zvířata. Na tom není nic zvláštního. Zvířata loví aby přežila. Lidé loví zvířata aby se najedli, mohli by přežít bez masa. je tolik jiného jídla, aniž bychom ulovili zvíře a tím získali maso. Ale co když člověk loví lidi?....Může to být nějaká nemoc, může to být úchylka nebo i záliba.

Taky se stává že havaruje letadlo na ostrově a lidé nemají jídlo, musí jej hledat a když nic nenajdou, postupně umírají a tak se stane že člověk toho druhého sní, jen proto aby přežil. Není jiná možnost.

Zdá se vám kanibalismus odporný?

Na Zemi je mnoho druhů zvířat. Dalo by se říct, že i lidé svým chováním by se dali zařadit do této kategorie.
....pes, kočka, veverka, liška, vlk, medvěd, slon, ptáci, lev, tučnák, opice, člověk....každý každého loví...proto aby přežil
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama