Červen 2012

Kanibalismus

8. června 2012 v 0:33 | Augi
Napadl mě tento článek ani nevím proč. Asi proto že jsem o pár článcích četl ve zrpávách na netu. Vím, že je to trochu zvláštní téma na psaní článků ale nic zajímavějšího mě nenapadlo. Teda možná jo ale v mé hlavě se to ještě nesrovnalo do dokonalosti, abych to zde mohl sepsat :)

Kanibalismus. Co to vlastně je?
V minulosti nebo i v současnoti žiljí divoké kmeny na neprobádaných uzemích na planetě. Takové kmeny vůbec netuší, kolik zvláštních věcí je mimo jejich obydlí. Mají svůj svět. Žijí si spokojeně a myslím, že i nemají vůbec žádné starosti jako my. Tyto kmeny praktikují kanibalismus. Občas. Asi. Kdy pokud narazí na nepřátelský kmen, tak svého mrtvého nepřítelé sní, někdy i zaživa.

V moderním světě, v tom civilizovaném je kanibalismus trestný. Tento čin je tvrdě trestán. Proč?

Teď vám to bude připadat trochu zvrhlé. O tom co napíšu ale zapomeňte na všechny předsudky, na věci které znáte a názory o téhle věci. Takže zvířata loví zvířata. Na tom není nic zvláštního. Zvířata loví aby přežila. Lidé loví zvířata aby se najedli, mohli by přežít bez masa. je tolik jiného jídla, aniž bychom ulovili zvíře a tím získali maso. Ale co když člověk loví lidi?....Může to být nějaká nemoc, může to být úchylka nebo i záliba.

Taky se stává že havaruje letadlo na ostrově a lidé nemají jídlo, musí jej hledat a když nic nenajdou, postupně umírají a tak se stane že člověk toho druhého sní, jen proto aby přežil. Není jiná možnost.

Zdá se vám kanibalismus odporný?

Na Zemi je mnoho druhů zvířat. Dalo by se říct, že i lidé svým chováním by se dali zařadit do této kategorie.
....pes, kočka, veverka, liška, vlk, medvěd, slon, ptáci, lev, tučnák, opice, člověk....každý každého loví...proto aby přežil

Nový světový řád

2. června 2012 v 11:53 | Augi |  Zajímavosti


Slyšeli jste už něco o Novém světovém řádu ve zkratce NWO - New World Order?
Mnoho lidí o ničem takovém neví, neví o věcech, které se s tímto řádem spojují
Například útok na "dvojčata" v New Yorku 11. září.
Chemtrails - letadla která rozprašují chemii nad našimi hlavami s tím že je to proti globálnímu oteplování
Útoky americké armády na východní země (Lýbie, Sýrie, Irán, Afgánistán) protože zde vládne diktátor, který utlačuje obyvatele, ale tyto útoky jsou jen proto, že USA chce jen ropu.
HAARP - zbraň s kterou lze ovládnout přírodu - tsunami, zemětřesení
Bilderberg group
ACTA - Teď CISPA - organizace která sleduje celosvětově internet, chce mít ppod kontrolou občany
Atd.
Proč se tohle děje?..Protože tzv. Ilumináti se chtějí stát vládci světa, chtějí dohlížet nad světem, kontrolovat obyvatelstvo. A s tímto plánem neváhají zabít co největší počet lidí, jen proto aby se jim podvolili.
Přemýšlí i o čipech, které by do nás inplantovali a sledovali na nás na každém kroku...

Viděl jsem mnoho dokuměntů, které dokazují to co je skutečnost. Jen média před námi ukrývají informace. A většina tomu věří.
Nevěřte všemu co vám řeknou v televizi. Na internetu je mnoho informací, o kterých většina lidí netuší, protože je nám média neukázala - například revoluce na Islandu, kdy občané svrhli vládu. Nová vláda se skládá z odborníků, s občany vytváří nové zákony.

Je to hodně