Prosinec 2011

Objev

20. prosince 2011 v 7:37

Dnes je to přesně 11 let co vyšel oficiálně tento hit Ja Sošla S uma
Vzpomínejte a poslouchejte :)


Indica

19. prosince 2011 v 22:13 | Augi


2 version

Lena Katina - IRS text

15. prosince 2011 v 18:49 | Augi


Monday kills, Tuesday,
Starts as always,
So my week has begun,
Some one stop me
Parachute's Failing
I'm fed up !

Tossing and Turning,
My life is on hold.
I wait but,
The line has gone cold,

Come on and,
Face me,Take me,
Now that it's your turn to play,
And you will...
You befriend me, bend me,
Over and over again. And again

Breaking news,
Can feel my head exploding,
Who will clean up the mess?
Start the car ,
Could just run you over,
I'm fed up!

Running in circles,
My Life is on Hold.
I wait but,
The line is still cold,

Come on and,
Face me, Take me,
Now that it's your turn to play,
And you will...
You befriend me, bend me,
Over and over again. And again

Lena Katina live in Fankix

14. prosince 2011 v 14:54 | Augi
Dne 13 prosince měla Lena Katina online koncert na Fankixu, po skončení začal live chat jenže bylo špatné spojení a sekalo se to, až nakonec skončil uplně. Jinak koncert byl užasný, Lena byla jako vždy krásná. To posuďte sami. Klikněte si na odkaz a kochejte se :) také sem přidávám playlist kdyby někdo neznal nějakou píseň :)

¨Playlist:
RUNNING BLIND  
FLY ON THE WALL  
STAY  
ALL THE THINGS SHE SAID  
NEVER FORGET 
IRS
 KEEP ON BREATHING  
THE BEAST  
LOST IN THIS DANCE  
WAITING


Gotická subkultura

8. prosince 2011 v 17:18 | Augi |  Zajímavosti


To je v podstatě nedefinovatelné, protože "Goth" znamená pro každého sympatizanta něco jiného. Mnoho jich převzalo netradiční módu, aby se odlišili od ostatních mladých. Gordon A. Crews, děkan School of Justice Studies na Roger Williams University v Bristolu bádá v oblasti, okultismu, a který, podle něho, je zahrnut do gotické kultury. Říká: " Je na každém, aby si definoval co je "Goth" sám. Mentalita je " Chci mít pokoj, ale zároveň chci být vidět. Chci vidět šokované tváře okolí"

Některé běžné sledované faktory jsou:

* Specifický druh hudby, umění a literatury
* Extrémní používání černého oblečení, světlého makeup u, nezvyklých účesů, piercingů, věcí souvisejících s "bondage" atd.
* Fascinace středověkem, Viktoriánskou a Edwardiánskou historií.
* Nošení symbolů jako křesťanský kříž, egyptský ankh, nebo "Oko Boha Ra", případně "Horovo Oko", wiccařských pentagramů, satanských obrácených pentagramů atd.
* Gotici mají tendence se chovat nenásilně, pacifisticky, pasivně a tolerantně. Mnoho médií chybně spojuje Gotiky s extrémním násilím, nesnášenlivostí menšin, rasismem a podobně.
* Mnoho Gotiků píše o depresích. Zdají se být na veřejnosti zasmušilí a nespolečenští. Často jsou mnohem "šťastnější a bezstarostnější" ve společnosti jiných Goths.
* Příklady deprese jsou: "Tigriss," komentujíc svůj život, píše: " Moje gotická osobnost mi úplně vyhovuje. Moje černé oblečení a temná hudba odráží moje deprese, bolest a vztek, které naplňují můj život. Spousta mých gotických přátel je z dysfunkčních rodin a měli stejně těžké dětství, jako já. Identifikujeme se mezi sebou skrz náš temný makeup a bolestnou minulost" Vědec Jasim Tamlin komentuje: " Když se podíváte na 640 stránek, které jsou zaneseny na Gothic Web Ring, najdete většinu z nich naplněny zoufalstvím, depresemi, vztekem, záští, beznadějí a úzkostí" - Mnoho lidí se obrací ke gotické subkultuře pro prožití těžkých období ve škole, kde se cítili jako vetřelci a snažili se tyto pocity nějak vyjádřit . Někteří našli tuto scénu skrz literaturu. Někteří chtějí šokovat, někteří nosí černou, protože zeštíhluje.
* Gotická hudba se často zabývá provokativními tématy, soustředí se hlavně na sociální zlo (jako rasismus, válka, nesnášenlivost skupin atd). Snaží se poukázat na " hnusná, nešťastná" témata, která chce severoamerická kultura ignorovat a zapomenout.
* Fascinace smrtí. Snaží se najít jinou cestu smýšlení o životě - najít krásu v životě, bolesti a smrti. To vše je hledáním nesmrtelnosti.
* Někteří Gotici rádi hrají role playing games, nicméně RPGčka nejsou rozhodně nedílnou součástí Gotické kultury. Jen touha po kreativitě a intelektuálním vyžití na Gotické scéně dává větší pravděpodobnost si tyto hry užít.
* Další zájmy: díla autorů jako Dante, Byron, Tolstoj, německý expresionismus, němé filmy, psaní hudby, malování, kresby, atd.


Alvaréz Peréz

5. prosince 2011 v 20:46 | Augi
Helalyn Flower

2. prosince 2011 v 20:50 | Augi
Julia Volkova - All Because Of You Premiere

2. prosince 2011 v 15:22 | Augi

Tak a už se objevil i na Youtube, tak poslouchejte, sdílejte, zpívejte a koukejte :D


Julia Volkova - All Because Of You

2. prosince 2011 v 14:44 | Augi
Po dlouhém čekání vyšel Julii nový první klip její solové kariéry. Zde je odkaz https://www.facebook.com/JuliaVolkovaOfficial?sk=app_124076331037939 . Ti kdo nemají FB nebo nejsou fanoušky Juliine stránky mají smůlu a neuvidí ho :D


Nebe - Legosvět

1. prosince 2011 v 20:52 | Augi

Ed Sheeran

1. prosince 2011 v 18:46 | Augi

Within Temptation - All I Need [An Acoustic Night at the Theater]

1. prosince 2011 v 17:37 | Augi |  Within Temptation
Kdo by věděl kde najít celý záznam akustického vystoupení tak se ozvěte :)