Listopad 2011

Lilith

30. listopadu 2011 v 17:59 | Augi |  SBečka
Po dlouhé době sem přidávám nové SB, který mě hodně zaujal a mnoho věcí máme společných. Tak kdo by byl zvědavý ať klikne na odkaz http://letzte-tag.blog.cz/

http://lh3.ggpht.com/_M2kA96O1UFM/RrxxHfR5xfI/AAAAAAAAACc/A8j5THC1aBY/Tajemno+v+udoli.jpg

Julia Volkova - All because of you (teaser)

29. listopadu 2011 v 18:53 | augi
Ukázka nového klipu Julie Volkove. V pátek je premiéra. :)Nightwish - Storytime

28. listopadu 2011 v 15:50 | augi
Kdo by neznal tuto skupinu. Nightwish. Kdysi v čele s operní pěvkyní Tarjou Turunen. Kdysi hrající symphonický metal. Po odchodu této nadané zpěvačky převzala její místo Anette Olzon. A pro mě tahle skupina zanikla. Změnil se styl hudby, zpěv Anette je úplně jiný. Hodně popový. Tarja dala srdce Nightwis, ale časy se mění a vždy se něco změní. Po dlouhé době jsem hledal novinky a našel jsem nový song. Zaujal mě jak klipem tak hudbou, zpěv se mi místy taky zalíbil. Asi je to ve mně. Pokaždé když odejde nějaký člen z mé oblíbené skupiny, hlavně zpěvák, zpěvačka tak pro mě tahle skupina je už cizí. Oni jsou ti kteří dávají duší do všech písní a jakákoliv změna způsobí negativní následky. Toť jen můj názor.


Zavři oči a sni své sny

24. listopadu 2011 v 17:08 | Augi |  Příběhy
Začalo se stmívat , zrovna když jsem procházel kolem lesa. Bylo to mé oblíbené místo. Každý den jsem si zde zašel na menší procházku. Cítil jsem ve svém těle teplo a důvěru ostatních lidí. Nic mi nechybělo. Nedaleko lesa žila má láska. Postavili jsme si vlastními silami malý dům, ve kterém jsme žili. Měli jsme vše na co jsme si pomysleli. Začínala být větší tma a já už jen poznával obrysy stromů po mé pravé straně. Měsíc nade mnou svítil. V dálce jsem viděl obrys domu, okno s vyzařujícím světlem uvnitř. Už jsem poznával i pohybující se postavu. Když v tom zazněla obrovská rána. Za lesem se vynořil obrovský plamen doprovázený černým dýmem a tím to skončilo. Náhle spocený po celém těle se ocitl v posteli. Opět se mi něco zdálo.

Skutečnost byla taková, že jsem žil na kraji města se svými třemi bratry a matkou. Žili jsme v chudobě. Neměl jsem nic. Jen určité představy o budoucnosti. Bratři se stále hádali. Matka měla ráda alkohol.

Náhle mě vytrhlo něco z mého dalšího snění. "Zase jsi neuklidil v kuchyni" křičela odněkud matka. Vstal jsem tedy a. Přiběhl bratr s brekem. "Co brečíš?" zeptal jsem se ho. "Tom mi nechce vrátit hračku" odpověděl mi. "Ach jo" vzdychl jsem, všichni mi tady šli na nervy. Hromada nádobí v kuchyni vypadala, že se za chvíli sesype na mě. Vzal jsem hrnek se srdíčkem a opět jsem se zasnil. Myšlenky se předháněli jedna za druhou. "No jo nemůžu mít všechno" vzdychl jsem. Opět zazněl křik. "Až to všechno uklidíš, tak běž nakoupit." Ozvalo se mi za zády. Za mnou stál jeden z mých mladších bratrů. "A proč nejdeš ty?" ušklíbl jsem se. Bratr na mě jen vyšpulil jazyk a někam utekl. Po chvilce přišla matka. Když mě viděla s hrnkem v ruce zasmála se a řekla: "nestůj tady jako solný sloup a dělej něco." Zavřel jsem oči a chtěl jsem být jinde. Otevřel jsem ústa, ale matka mě předběhla. "Tvůj otec utekl se všemi penězi, kdyby tady byl, měli by jsme se mnohem líp." Otočila se, ale já ji zdržel. "Kdybys aspoň nepila, tak by neutekl. Matce se zkřivil obličej bolestí a hodila po mě láhev. "To už nikdy neříkej, slyšel jsi, už nikdy!" naštěstí jsem včas uhnul a láhev doletěla na hromadu nádobí. S rachotem se sesypalo k zemi. "Odcházím, nevím kam, ale chci odtud" řekl jsem ji klidným vyrovnaným hlasem."tak si běž, táhni!" Stáli jsme naproti sobě. Slzy nám stékali po tváři. "Ty jsi byl vždycky velký snílek" usmála se na mě.Pohladila mě po tváři a políbila mě.

Je to už dlouho, co jsem odešel z domu, ve kterém jsem zanechal rodinu, ale myslím, že to bylo zapotřebí. Mé snění se proměnilo ve skutečnost a naplnilo se do posledního detailu. Také jsem velkou náhodou potkal svého otce. Často sním o mé matce a bratrech jestli se opět setkáme.

Něco na čtení

24. listopadu 2011 v 12:34 | Augi |  Knihy
Knihy které mě zaujaly a blízké době budou mé :)

Dívka na klíček Paolo Pacigulapi - Dívka na klíček - http://www.knihcentrum.cz/divka-na-klicek/d-110723/


Věk nenávisti pavel Renčín - věk nenávisti - trilogie - http://www.knihcentrum.cz/vek-nenavisti/d-110255/Stephen King - 11/22/63

23. listopadu 2011 v 14:19 | augi |  Knihy
Tento král hororových knížek opět vydává nový román s názvem 11/22/63. Proč takový název? Kdysi se stala jedna událost, která otřásla celou Amerikou, možná i celým světem. Kdo chce vědět víc ať si ji přečte nebo někde o ní něco najde :) Bohůžel si musíme počkat a dočkáme se až příští rok ..

Stephen King chystá nový román

Lena katina - Waiting

19. listopadu 2011 v 23:33 | Augi
Našel sem další píseň od Leny :)


Julia Volkova - Sdvinu Mir

18. listopadu 2011 v 9:29 | Augi
Nová píseň Julie Volkove :)


Změna?

18. listopadu 2011 v 8:52 | Augi |  Ostatní
Tak přemýšlím o další změně blogu, teď mi to připadá takové moc dětské a holčičí :D no tak se pokusím o něco jiného, nového..:))

Rammstein - Mein Land

11. listopadu 2011 v 13:22 | Augi

Rammstein jsou zpět, zítra vystoupí v Praze na který se moc těším a dávám sem jejich nejnovější netradiční videoklip :)