Zpověď pátečního večera

28. ledna 2011 v 22:26 | augi |  About me
Přemýšlím. Přemýšlím o sobě. O mé povaze. Proč se nedokážu osmělit a normálně oslovit holku. Sice bych to dokázal ale slušně řečeno ty krávy o to ani nestojí..Odrazují mě od toho svým chováním. Pokaždé slyším ten ječivý smích když kolem mě projde menší skupinka holek.
Vím že všechny takové nejsou. Ale jak poznám že je aspoň jedna jiná než ostatní? Chtěl bych vztah, ale k tomu  musí  být dva.  Dřív jsem to zkoušel venku, ale to mi nebylo nic platné. Žádná o mě nestála, neměla zájem se se mnou bavit, bylo to na nich vidět. Někdy jsem si domluvil schůzku přes internet když jsem zkusil odpovědět na inzerát na seznamce. Bylo to pokaždé první a poslední setkání. Když jsem si psál s nějakou holkou, navrhl jsem že bychom se mohli sejít. Skončilo to u fotky. Chtěla abych jí poslal fotku, a tak se stalo a napsala že má něco na práci. Jen jednou se mi stalo a myslím že tohle byla nejúpřímnější, i když zase soudila podle fotky. Řekla že by to nemělo smysl. Jak může vědět jestli by to mělo nebo nemělo mít smysl? Soudit někoho podle fotky jaký je nebo není. Proč?. Štve mě to, šte mě plno věcí. Posmívání. Tohle jsem zažil na základce a trochu na střední. Nesnáším to, nesnáším ty lidi. Udělalo to ze mě to co jsem teď.
Pořád přemýšlím co jsem mohl udělat a jestli bych byl jiný pokud jsem tomu mohl zabránit. Možná bych měl více přátel, možná bych tady teď nebyl, možná bych nechodil ani na školu na které jsem teď. Ale jsem rád jsem kde jsem. Sice mám hrstku přátel, které bych spočítal na jedné ruce a s kterýma občas zajdu ven ale jsem za to vděčný. Za nic bych je nevyměnil. Taky mám plno přátel s kterýma jsem se seznámil na Internetu na různých seznamkách. Sice jsou ze všech koutů ČR ale dokážou mi někdy pomoct, Nemyslet na ten krutý svět, myslet na něco jiného, hezčího. Sice na mě příjde depka. Pak přemýšlím o minulosti kde jsem mohl udělat pár důležitých věci ale neudělal protože jsem byl malý a blby naivní kluk. Přemýšlím stále jen na to nejhorší, přemýšlím stále a říkam si že něco výjde, že něco bude ale nakonec to dopadne špatně. Proč?..štve mě to. Přemýšlím stále a vytvářím si v hlavě budoucnost.  Pak nastane opět realita která mě vypudí z říše snů a opět jsem v tom krutém světě s kterým se musím poprat a být silný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama