Září 2010

The Rasmus & Lena Katina October and April

26. září 2010 v 12:31 | augi

Na jedné stránce jsem objevil článek o tom že bývalá členka ze skupiny Tatu nahrála se skupinou Rasmus společný song :) líbí se mi ..co vám :)

Osamění

22. září 2010 v 17:21 | augi |  Příběhy
barevné listí padalo z výšek stromů na zem. Hromadily se na sebe. vytvářely místy hromady pestrých hromádek, ve kterých se proháněly malé děti. Rozhazovali listí nad sebe.a hlasitě na sebe pokřikovali. Najednou ustaly, protože přicházel mladík. s kapucí na hlavě. Bylo o něm známo, že je to samotář. pod nohama mu šustily kupky barevných listů a slunce se o něj opíralo svými paprsky. Kapuce mu pomáhala a chránila jeho smutné oči před slunečním světlem. bylo o něm známo, že nikoho neměl. Rodinu ztratil, přátelé ho postupně opouštěli a jeho láska od něj odešla. Prošel kolem dětí, které se divali do země a otáčeli se zády. Mladík prošel rozházeným listím, jediným zvukem bylo šustící listí a praskající větvičky pod jeho nohama. Děti opět začaly pokřikovat a mladíka se nevšímali. Nikdo o něj nemá zájem pomyslel si a kopl do nevelikého kamene, který se odválel ke kmenu stromu. Śel alejí, která se barevné blýskala a lemovala se kolem potoku, nad kterým se klenul dřevený můstek. Vedl k velkému rozlehlému poli. Nalevo od něj stálo plno menších chatek u kterých seděli staří lidé. Mladík přešel můstek a došel doprostřed pole a lehl si. Sluneční paprsky  se mu víc opřely o zavřená víčka. Měl je pevně zavřená, když se mu začly objevovat slzy. Plakal tiše a dlouze. paprsky s tím neměly nic společného. plakal tak dlouho až nastala noc a jak nastal další krásný den, tak i s hvězdnatou nocí odešel mladík. Neví se kam, nikdo o něm nevěděl někdo neměl ani potuchy že zde nějaký byl.

Láska na první pohled

22. září 2010 v 16:14 | augi |  Příběhy
Bylo to už dávno
co se stalo. Byl jsem na jednom neznámém místě. S různými lidmi.
Z čista jasna jako blesk z nebe do mě uhodil. Pocity, které se ve mně objevily byly nové. Nemohl jsem je ovládnout. V mém těle plál oheň. Srdce ni sevřel ledový stisk. Zastavilo se jen na okamžik. Ale připadalo mi, jako by uběhla celá věčnost. Mým tělem pronikl do každé části ohnivý jazyk. Dostal se k ledovému srdce a celé ho obalil svým teplem. Začalo opět tlouct. Ćas se rozběhl a já mohl volně dýchat.
                V ten den pro mě nastalo nové poznání v mým životě. Naivně jsem si myslel, že by se něco stalo. Něco co by zpříjemnilo chvilky v mém osamělém životě. Ćím dýl jsem ji pozoroval, tím víc mě přitahovala. Vteřiny ubíhali a měnily se v minuty. Kéž by mi nesmělost nebránila. Odvaha se skrývala v hloubi duše. Tak rád bych ji vytáhl ven. Potom bych se pokusil s ní navázat kontakt.
                Nastala noc.
                Její tvář jsem měl před očima. Bránila mi usnout. Její úsměv mě nutil mít otevřené oči.tak rád bych ji zahlédl. Byla tak daleko. Smutek vytvořil slzu, která se zaleskla jako hvězda na nebi. Ćím víc jich bylo, tím víc se mé oči přivírali.
                Nastala tma.
                Sluneční paprsky donutily otevřít vlhká víčka od lesklých slz.
Myslel jsem na ní. Opět se objevila odvaha odehnala nesmělost. Podíval jsem se jí do očí. Usmála se "ahoj" řekla a ukázala mi, že se můžu sednout. Rozhovor začal. Bylo mi hezky. Měl jsem smíšené pocity. Má dětská naivita mi říkala, že takhle to bude napořád. Nikdy to neskončí. Až jednou neměla důvod přicházet. Ten den se mi sevřelo srdce v hrudi. Nechtěl jsem aby odešla. Tolik jsem jí toho chtěl ještě říct.
                Odešla.
                Nevěděla to nejdůležitější. Byla to nevyřčená neopětovaná láska

McEisi - Bez hádek

16. září 2010 v 21:02 | augi
Jako že nemusím hip hop, tak tohle se mi libi, ten text :)


naivní

15. září 2010 v 6:31 | augi |  Básnicky
na začátku bylo světlo
uvnitř pomalu dohasínalo
temnota jej ovládala
a záře s tmou splívala

stín se nořil s ní
utápel žal žalostny
s duší se vytrácí
ten sen uchvátný

o trn se píchla
kapka na zem spadla
po kapkach se ztracela
ta laska zapomenuta

začátek konce

14. září 2010 v 22:35 | augi |  Básnicky
prislo to nahle, jak vlna s bouří
zasahl me blesk, hrot lasky vystreleny
dalka nas nerozdeli, nase srdce se spoji
at to neskonci, citim tve doteky

smutek mi brani, prekazka nas děli
zabrany nas rozdeluji, laska nas nerozdeli
cesta je dlouha, konec nas spoji
na prahu cile, budou vsichni stastni

Linkin Park - A thousand suns

8. září 2010 v 16:50 | augi |  Linkin Park
Tak jsem si včera stáhl new cd od Linkinů. ano vím nemá se to ale jsem nedočkavý :D brzy i výjde originál a po poslechu jsem zjistil že se jim povedlo jen bych vytkl pár věcí a mohlo by tam být více kytar a řevu :D ale líbí se mi.. :)

Linkin Park - Wretches & Kings

2. září 2010 v 20:52 | augi |  Linkin Park


Tak tady mame dalsi skvělou pisničku od LP z noveho alba. mě se moc líbí a tesim se už i na celé CD..třeba na písničku Balckout  (viz dole) na kterou se moc těším, hlavně kvuli Chezzova zpěvu :D