Červenec 2009

Dead By Sunrise 2

30. července 2009 v 10:26 | augi
Zpěvák kapely Linkin park se rozhodl vytvořit svůj sólový projekt (podobně jako raper Mike Shinoda s kapelou Fort minor). Chester požádal své kamarády ze skupiny Orgy, Julien-K a všichni souhlasily se založením nové skupiny. Při dohadách o názvu skupiny se nakonec rozhodly pro název dead by sunrise (úsvit mrtvých). Tento název nikdy nebyl vysvětlen.

Údajně má Chester první zatím bezejmené album, které se nechává inspirovat elektronickou hudbou skupin The Cure, Bauhaus, ale také Skupinou Depeche mode kterou celý život obdivoval, hotové a mělo vyjít už v roce 2006. On s vydáním alba čeká až skončí popularita alba Minutes to midnight od Linkin park, aby Linkinům nějak neuškodil.

Datum vydání alba tedy zatím není určen, ale už je pravděpodobně určený tracklist a album osbahuje nějaké už vydané písničky, např. Morning after, Let down. Dále písně, které zatím nemají jistý svůj název, ale také song Morning after Julien-K remix, který se objevil v soundtracku Underworld Evolution.

Členové: Chester Bennington
Amir Derakh
Ryan Shuck
Anthony Valcic
Elias Andra
Brendon Belsky

Steven King

30. července 2009 v 10:22 | augi
Příjmení "King" sedí u Stephena Kinga naprosto přesně. Už několik dekád je králem hororu a k jeho pozici se nikdo doposud ani nepřiblížil.

Stephen Edwin King se narodil 21. září 1947 v Portlandu ve státě Maine. Byl jediným dítětem, které se narodilo Donaldovi a Ruth Kingovým. Staršího bratra Davida rodiče adoptovali.Otec od rodiny brzy odešel. Ruth řekl, že jde ven na cigaretku a od té doby ho nikdo neviděl. Matka se s oběma chlapci přestěhovala do Durhamu, kde se starala o své staré a nemocné rodiče. Tam také dvanáctiletý King poprvé začal psát, když spolu se svým bratrem vydával lokální plátek pojmenovaný Dave's Rag. Brzy začal psát i své první povídky.

V době svých studií na Maineské univerzitě v Orono pokračoval v psaní, nejen povídek, ale i do studentského časopisu. Zároveň protestoval proti vietnamské válce. Ve školní knihovně, kde pracoval, potkal svoji budoucí ženu Tabithu. V roce 1970 získal bakalářský titul v oboru angličtina, ale dlouho nemohl najít práci učitele. On a Tabitha tak žili ze studentských úspor a jeho práce v prádelně.

V roce 1971, kdy se s Tabithou oženil, získal práci na vejřejné střední škole v Hamdenu. Avšak mizerně placenou. King se celou dobu snažil vydělat peníze i psaním. Publikoval povídky v různých časopisech, ale často mu činilo problémy přesvědčit vydavatele, aby je vůbec otiskli.

V roce 1972 začal Stephen pracovat na románu "Carrie", ale po pár stránkách si řekl, že to nemá cenu a papíry s příběhem vyhodil do koše. Jeho žena je však našla a přemluvila ho k pokračování. Když byla Carrie hotová, dostal za ni nakonec 200.000 dolarů, polovinu toho, co společnost NAL zaplatila jeho vydavatelství Doubleday za dotisk. Zároveň to bylo víc než dvacetinásobně více než jeho roční učitelský plat. Stephen tedy školu opustil a dal se na dráhu profesionálního spisovatele.

V létě 1973 se Kingovi díky uvadajícímu zdraví Stephenovy matky přesunuli na jih Maine. King tam napsal upíří horor "Prokletí Salemu." Matka zakrátko podlehla rakovině a tak Stephena v Maine nic nedrželo. Stěhoval se do Colorada, pak zpátky do Maine a krátce i do Anglie, kde se plánoval usadit, ale vrátil se, aby učil tvůrčí psaní na své alma mater.King za následující čtvrtstoletí vydal více než třicet knih s celkovým nákladem přes sto miliónů kusů. V devedesátých letech dostal za čtyři knihy od vydavatelství Viking neskutečných 35 milionů dolarů, na tu dobu rekord. Byl také jedním z prvních renomovaných autorů, kteří začali publikovat své romány na internetu.

Kariéru však přibrzdila nehoda z léta 1999, kdy byl těžce zraněn poté, co ho srazilo auto. Rekonvalescence si vyžádala dlouhou dobu a Stephen nemohl psát. Jakmile to ale bylo možné, hned se k psaní vrátil. V roce 2003 obdržel cenu National Book Foundation za přínos americké literatuře, kterou tak zařadil na špici spousty dalších ocenění.

Mnoho ze Stephenových knih bylo zfilmováno, on sám si rád zahraje štěk v některé z adaptací. Dokonce režíroval i svůj vlastní film, nazvaný "Maximum Overdrive." Ze Stephenových koníčků se nelze nezmínit o jeho zálibě v hudbě. Sám hraje ve skupině Rock Bottom Remainders, ve které hraje například Matt Groening, který dal světu seriál "Sipsonovi". Kingovi mají tři děti: Naomi Rachel, Joe Hill a Owena Phillipa.

Brides of Destruction

29. července 2009 v 8:35 | augi
http://www.workhardpr.com/Archive/Brides/brides.jpg

http://www.scarpati.com/music_lax/page_three/images/lagungswide.jpg

Nikki2.jpg image by SynysterA7Xfan019


Brides Of Destruction - 4

CINDERELLA01.jpg image by RosieMassacre
nikki-sixx.jpg nikki image by omaly8942

Silvestrovský punč

28. července 2009 v 8:08 | augi |  Recepty

Suroviny:

250 ml bílého vína 250 ml červeného vína 250 ml vody 50 ml vodky 20 ml citronové štavy 120 g cukru krystalu 1 ks citrónu

Příprava:

Cukr rozpustíme v teplé vodě, pridáme bílé a červené víno a zprudka zahřejeme. Ihned po odstavení z ohně přidáme vodku a šťávu z citrónů. Podávame v nahřátých sklenicích, do každé přidejte kolečko nebo dvě citrónu.

Dead By Sunrise

5. července 2009 v 22:53 | augi
Solový projekt Chestera Benningtona z Linkin Park :-)

intro.jpg image by worshipyourself

http://i.realone.com/assets/rn/img/1/1/4/7/20777411-20777412-slarge.jpg
http://media.sparkart.net/mikeshinoda/content/photos/1233782529.74558.IMG_0560.jpg