Flyleaf

2. února 2008 v 20:34 | Marťas
Flyleaf, alternativně rocková skupina z Texasu, vtrhla do světa slávy roku 2005, kdy bylo vydáno jejich první album "Flyleaf 2005". Před tím vystupovali pod mnoha jmény (např. Passerby), ale když podepsali smlouvu, přejmenovali se na Flyleaf, což už jim zůstalo. Frontmanka kapely Lacey Mosley komentuje název skupiny takto: "Flyleaf je prázdná strana na začátku knihy. Je to místo, kam napíšete vzkaz pro někoho, stejně jako naše songy-osobní zprávy, které poskytují několik informací, než příběh začne."
Lasey Mosley
V 10 letech začala zpívat s jejím bratrem v jejich sklepě a ve svých 13 začala přemýšlet o vytváření kapely.Když jí bylo 14, dostala k narozeninám basovou kytaru a s bratrem, který hrál na kytaru, začala hrát písničky od Nirvany nebo Green Day.V 16 byla její matkou vyhozena z domova a přestěhovala se do Gulforty, kde žila se svými prarodiči. Zde navštěvovala střední školu a vytvořila kapelu, která však potřebovala basáka. Rozhodla se, že v kapele bude zpívat a protože měla i kytaru, mohla psát své vlastní písně. Během stejného roku prožila záchvaty deprese a měla tendence k sebevraždě (ztratila přítele, své sestry a bratry, které předtím viděla každý den a jela v drogách, cítila že už to je opravdový konec) Další den se tedy pokusila zabít. Po tom, co jí její babička přinutila jít do kostela, Lacey zažila něco mimořádného, co ji přivedlo k Bohu. "Můj život se po tom úplně změnil," říká Lacey Mosley.

Kapela se jí rozpadla. Lacey Mosley se přestěhoala do města Temle v Texasu. Zde potkala bubeníka Jamese Culpeppera. Společně s Lacey vymýšleli nové písničky a hledali basáka. Posléze Jared Hartmann a Sameer Bhattacharya oslovili Lacey pro přijetí do své kapely. Později Jared, Sameer, James, Lacey a Pat Seals založili kapelu Listen.V červnu 2004 přejmenovali kapelu na Flyleaf.
Obrázek “http://images.starpulse.com/Photos/Previews/Flyleaf-band-j06.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
http://www.hipvideopromo.com/images/sub/bands/flyleaf_jump.jpghttp://img.blogcu.com/uploads/ladyoscar_Flyleaf-band-j03.jpg
http://i202.photobucket.com/albums/aa247/Skyzorc/Flyleaf2.jpg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 NaYa NaYa | 22. února 2008 v 10:44 | Reagovat

Skvělá skupina :)

2 ...::CHASE::... ...::CHASE::... | E-mail | 13. dubna 2008 v 10:02 | Reagovat

no je to zaujimave,az nato,ze ty tam pises o inej skupine ako je ta skupina na obrazkoch... pretoze skupina na obr. je z Texasu a ziadny Jonne Aaron tam nespieva...

3 ...::CHASE::... ...::CHASE::... | E-mail | 13. dubna 2008 v 10:04 | Reagovat

...no a ta spevacka ktora spieva v Flyleaf (z texasu) sa vola Lacey Mosley:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama